Norm Tooling Kalıp İmalatı, Talaşlı İmalat ve Sac Şekillendirme Alanlarında Hizmet Veriyor

1 Mayıs, 2024

2003 yılında, soğuk şekillendirme kalıpları imalatında Norm Fasteners'ın yüksek standartlarına cevap verebilmek adına kurulan Norm Tooling, 2006 yılında bir adım daha ileri giderek bağlantı elemanları için kalıp tasarımları ve talaşlı imalat ile özel parça üretimine başladı.

Dinamik yapısı ile hızla büyüyen Norm Tooling, 2018 yılı itibarıyla bünyesine otomotiv ve yan sanayi için sac şekillendirme hizmetini de ekleyerek müşterilerine daha kapsamlı çözümler sunmaya başladı. Bugün İzmir ve Salihli’de toplam 15.000 metrekarelik kapalı alanda 350 kişiden oluşan genç ve deneyimli kadrosuyla soğuk şekillendirme kalıp imalatı, talaşlı imalat ve sac şekillendirme alanlarında sahip olduğu IATF 16949 ve ISO 9001 sertifikalarıyla faaliyet gösteriyor.

 

Türkiye, Avrupa, Amerika ve Uzak Doğu’da, otomotiv ana ve yan sanayi başta olmak üzere, yedek parça, beyaz eşya, elektronik, teknoloji, mobilya, inşaat, havacılık, savunma ve makine sektörleri gibi geniş bir yelpazede faaliyet gösteren çok sayıda firmaya hizmet sunan Norm Tooling, yenilikçi Ar-Ge merkezi ve son teknoloji üretim altyapısıyla sektöründe öncü bir çözüm ortağı.

 

Haber Detay

Kaydır