Kurumsal Sorumluluk

Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Norm Mesleki Eğitim Merkezi ve Norm Sanat Galerisi yıllar içinde öncülüğünü yaptığımız toplumsal yatırımlardır.

Topluma Katkı Anlayışımız

Norm Holding olarak toplumsal yatırım stratejilerimizi belirlerken, ülkemizde ve dünyada, değerlerimiz ve stratejimizle örtüşen ortak sorunlar üzerine yoğunlaşıyoruz. Yarattığımız değeri, içinde bulunduğumuz coğrafya için sağladığımız toplumsal projelerle büyütmeyi hedefliyoruz. Bu kapsamda, topluma değer katmak amacıyla nitelikli eğitim ve kültür, sanat gibi alanlarda toplumun vizyonunu geliştirmek ve belirli bir topluluk için daha parlak bir gelecek inşa etmek için çeşitli projeler geliştiriyoruz.

Norm Sanat

2003 yılından bu yana Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren Norm Sanat, bugüne kadar 150’den fazla sergiye ev sahipliği yapmıştır. Her sene Ekim ve Mayıs aylarında sanat eğitimi almak isteyen yetişkinlere yönelik ve akademiye hazırlık amaçlı kurslar düzenlemektedir.

Sanatın her dalının insan ruhuna huzur verdiğini, kişileri farklı dünyalara götürdüğünü ve biz sanayicilerin ruhunda var olan üretim ateşini de tetiklediğini düşünerek, sanatseverlere her zaman güzellikler aktarmaya devam edeceğimizi aktarmak istiyorum.

Nedİm Uysal  - Norm Holding YÖNETİM Kurulu Onursal Başkanı

Nedim Uysal Teknik Lisesi

Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

2014 yılında, İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Yönetimi tarafından Norm Holding Kurucusu ve Yönetim Kurulu Onursal Başkanı Nedim Uysal’ın adının verildiği “Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi” kurulmuştur. Sanayi gelişimine yön verecek mühendisler yetiştirmektedir.
Öğrenciler, teknolojiyle donatılmış atölye, laboratuvar ve 24 kişilik tam donanımlı dersliklerde %100 burslu öğrenim görmektedir.

Kaydır