NORM’DA HAYAT

Başarıya Birlikte

Hayatı ve başarıyı hep birlikte paylaşıyoruz. Esnek ve yaratıcı çözümlerimiz ile fark yaratıyor, hep bir adım önde, en iyisine yakın duruyoruz. Birbirini destekleyen, birbirinden öğrenen bir takım oluyor, kendi sınırlarımızı aşarak, uyum içinde çalışıyoruz.

Kaizen Ödülleri

Kaizen çalışmaları şirket kültürümüzü geliştirmek ile beraber takım halinde çalışma kabiliyetini arttırarak, ekiplerimize motivasyon kaynağı olmaktadır. Holding bünyemizdeki tüm şirketlerimizde süreçlerimizin; İSG, kalite, verimlilik, maliyet iyileştirme ve geliştirme çalışmalarını öneri sistemi üzerinden gelen Kaizen çalışmaları ile gerçekleştirmekteyiz. Kaizen süreci; QDMS mobil ve web uygulamaları ile personellerimiz tarafından dijital ortamda sisteme öneri girişi yapılarak başlamaktadır. Kabul edilen öneriler metot bölümü uzmanlarımız tarafından incelenerek Kaizen kategorisine göre çalışma başlatılmakta ve tamamlanan Kaizen çalışmalarımız Takdir ve Ödüllendirme Prosedürümüze göre değerlendirilerek puanlama yapılmaktadır. Yılın her çeyreğinde toplanan Kaizen puanları hediye çeki olarak personellerimize verilmektedir.

Sahanın Gücü Norm'un Gücü

Sahanın sahayı yönetmesi prensibi ile ilk kademe yöneticilerin gelişiminin sağlanması hedeflenen “Saha’nın Gücü Norm’un Gücü” projesi 2018 yılında tasarlanarak uygulamaya alınmıştır. Saha Lideri ve Takım Lideri pozisyonlarına aday yetiştirmek amacıyla yapılan bu proje ile 2020 yılında TEGEP’ten Mavi Yaka Gelişim Programları kategorisinde Gümüş Ödülü almaya hak kazandık.

Video için tıklayınız.

Performans Yönetim Sistemi

Performans Yönetim Sistemi ile holding stratejilerini destekleyen, kurumsal performansın yükseltilebilmesi için çalışanların iş hedeflerinin, şirket hedefleriyle aynı yönde bütünleşmesini sağlamak ve çalışan ve grup performanslarını sürekli iyileştirmek hedeflenmektedir. Bununla birlikte; bireysel başarıyı ödüllendirmek ve daha iyi performans göstermeyi teşvik etmek, yönetici ve çalışanların karşılıklı beklentilerini paylaşmasıyla gelişim planlarına yön vermek ve yetkinlikleri geliştirmek amaçlanmıştır. 2018 yılından itibaren kurum kültürüne dayalı tüm çalışanları kapsayan bu sistem dinamik bir şekilde gelişen ve değişen ihtiyaçlar doğrultusunda güncelliğini korumaktadır.

Kaydır