HAKKIMIZDA

Gücümüzü inovasyondan alıyoruz.

35 farklı ülkede 10’dan fazla sektörde iş ortaklarımıza sadece kaliteli ürünler değil aynı zamanda inovatif, akıllı ve hayatı kolaylaştıran çözümler üretiyoruz. Güçlü Ar-Ge altyapımız ile geleceğin teknolojilerini üretimin merkezine taşıyor, fark yaratan yeteneklere yeniliklerimizle ilham veriyoruz.

3binden fazla çalışan, 5'i yurt dışında olmak üzere toplam
18 şirket ve 12 üretim tesisi ile ulusal ve uluslararası pazarlarda,

Verimliliği, çevikliği ve esnekliği artıran yol gösterici teknolojiler üretiyor, robotik süreç otomasyonu, yapay zeka, dijital fabrika ve bu süreçte aramıza yeni katılan ekip arkadaşımız Normie ile akıllı üretim süreçlerimizi yürütüyoruz. Teknoloji ve Dijital dönüşümü başarı ile gerçekleştirmenin gururunu yaşıyor ve bu süreçteki öğretilerimiz sayesinde sadece dönüşmüyor, dönüştürüyoruz. Dokuz Eylül Ünivesitesi Teknopark içerisinde 2021 yılında kurmuş olduğumuz Norm Digital şirketimiz ile alanında lider pek çok farklı şirkete danışmanlık veriyor ve ihtiyaca özel çözümler sunan teknolojiler üretiyoruz.

INOVASYON

RPA
Büyük Veri
Bulut
SAP
IOT
Veri Yönetimi
Süreç Yönetimi
Güçlü AR-GE ekibimiz ile Holding şirketlerimizin yanı sıra, bağlantı elemanları sektöründeki tüm iş ortaklarımıza;  küresel gelişmeleri takip ederek ihtiyaca özel çözümler sunuyoruz.

Vizyoner bakış açımız ve inovasyona olan tutkumuz ile yatırımlarımızı şekillendiriyor, sektörün gelişmesine ve dönüşmesine destek veriyoruz. Akademik gelişime katkımızı yalnızca gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ve yayınladığımız makaleler ile sağlamakla kalmıyor, üniversiteler ile iş birliği içerisinde yolumuza devam ediyoruz.

Kaydır