KALDER 24’ÜNCÜ KEZ MÜKEMMELLİĞİ ARADI!

8 Haziran, 2024

TÜRKİYE Kalite Demeği (KalDer) İzmir Şubesi tarafından bu yıl 24.'sü düzenlenen Mükemmelliği Arayış Sempozyumu Raf Ömrü temasıyla gerçekleştirildi.

Mükemmellik kültürü ile refah artacak

TÜRKİYE Kalite Demeği (KalDer) İzmir Şubesi tarafından bu yıl 24.’sü düzenlenen Mükemmelliği Arayış Sempozyumu Raf Ömrü temasıyla gerçekleştirildi. KalDer İzmir Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Ünlü, mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek Türkiye’nin rekabet gücünü ve refah düzeyini yükseltmeyi amaçladıklarını söyledi. Ahmed Adnan Saygun Sanat Merkezi’ndeki semposyuma, Ege Bölgesi’nin önde gelen şirket, kurum ve kuruluşları da destek verdi.

 

Sempozyumun açılışında konuşan Hakan Ünlü. KalDer olarak temel misyonlarının. mükemmellik kültürünü yaşam biçimine dönüştürerek ülkemizin rekabet gücünü ve refah düzeyini yükseltmek olduğunu söyledi. Bu doğrultuda yürüttüğümüz çalışmalar ve iş birlikleriyle, her zaman daha iyiyi arayan ve mükemmellik yolunda ilerleyen kuruluşlara destek olduklarını belirten Ünlü, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmanın, günümüzde acil bir gereklilik haline geldiğini kaydetti. Açılış konuşmalarının ardından Teknoloji Yazarı, Trend Avcısı Serdar Kuzuoğlu Her Bitiş Bir Başlangıç sunumuyla Mükemmelliği Arayış Sempozyumu başladı. Günün ikinci oturumu olan Takipçi misin? Öncü müsün? Panelinin moderatörü Cevher Group CEO’su Oğuz Özmen olurken. Farplas Yönetim Kurulu Başkanı, Arya Kadın Yatırım Platformu Kurucusu Ahu Büyükkuşoğlu Serler ve Norm Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ceyhun Araz katıldı.

 

Haber Detay

Kaydır