İşletmede ‘akıllı’yı seçenler İzmir’de

18 Ekim, 2023

Yeniizmir.com'dan Turgay Kılıç'ın haberine göre, SAP yazılım şirketinin hazırladığı yazılımları kullanan özel şirketler İzmir'deki bir özel otelde bir araya geldi, sürdürülebilir işletme olmanın yanı sıra tasarruf noktalarına da değinildi.

Kurumlar ve iş yazılımları sağlayıcısı SAP, teknolojideki değişime karşı hazırlığın sürprizlerine değinerek dijital dönüşüm ile yapay zekâ ve sürdürülebilir işletmenin önemini vurguladı. Avrupa’nın en büyük yazılım şirketi haline gelen ve kurucuları aynı zamanda müşterileri olan DietmarHopp, Hans-Werner Hector, HassoPlattner, Klaus TschiraandClausWellenreuther, SAP (Systeme, AnvendungenundProdukte in der Datenverarbeitung), Türkiye’nin 500 şirketi arasında yer alan 200’ü aşkın şirkete de hizmet vererek 2001’in temmuz ayında Türkiye’deki ofisini tamamladı.
 

Her üretim noktasında kendi yazılımlarıyla çalışanlara ve şirketlere büyük kolaylık vermenin etkilerini aktaran, Bulut ve İş Çözümlerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Bülent Karal, şirketlere en büyük kolaylığı sağlamanın geliştirilen yazımların akıllı komutlar ile hayata geçirilmesinin önemini aktardı. Konferans salonunda düzenlenen panelde ise, Bilgi Teknolojileri Direktörü Altay Kireççi (Keskinoğlu), Bilgi ve İletişim Teknolojileri Direktörü Joseph Volkan Özcan(Alfemo Mobilya), Bilgi ve Teknoloji Dönüşüm Müdürü Kerim Akhisaroğlu (Norm Holding), RISE With SAP Çözüm Yöneticisi Dr. Derdar Kebapçı (SAP Türkiye) katıldı.

 

Haber Detay

Kaydır