Bulutistan ve Norm Digital, Güç Birliği Açıkladı

31 Mart, 2022

Türkiye’nin yerel bulut sağlayıcı firması Bulutistan; Norm Holding’in teknoloji start-up’ı, BT alanında hizmet ve danışmanlık veren İzmir merkezli Norm Digital ile bir iş birliği gerçekleştirdi.

Türkiye’nin yerel bulut sağlayıcı firması Bulutistan; Norm Holding’in teknoloji start-up’ı, BT alanında hizmet ve danışmanlık veren İzmir merkezli Norm Digital ile bir iş birliği gerçekleştirdi.

 

Robotik süreç otomasyonu (RPA), IoT, yapay zekâ, gelişmiş veri analizi, siber güvenlik ve firmaların ihtiyaçlarına özel teknolojik çözümler sunan Norm Digital ile yapılan bu iş birliğini Bulutistan Kurucu Ortağı ve CEO’su Begim Başlıgil şöyle açıklıyor; “Norm Digital ve Bulutistan’ın bu iş birliğini; en iyiyi hedefleyen iki dinamik ve inovatif şirketin bulut üzerinde ve ileri teknoloji odağındaki güç birlikteliği olarak tanımlıyoruz.” “Güven duygusunu tesis etmek olmazsa olmazlarımızdandır.”

 

Müşterilere en iyi ve en kaliteli hizmeti en hızlı şekilde sunmanın öncelikli hedefleri olduğunu dile getiren Norm Digital Genel Müdürü Erkan Yeniçare ise bu iş birliği için, şu ifadeleri kullandı; “En önemli noktamız, müşterilerin ihtiyaçlarını doğru analiz etmek ve buna uygun çözümleri hızlı bir şekilde sunmak. Müşterilerimizle aramızda güven duygusunu tesis etmek olmazsa olmazlarımızdandır. Yeni bir teknoloji iş birliği inisiyatifinin büyümesi kolay olabilir. Ancak kalıcılığı devam ettirmesi, ticari ve davranış modeli açısından genetik uyumu yakalamaları ile olur. Norm Digital ve Bulutistan’ın temel hedefi, dijital dönüşüm hedefleyen şirketlerin veri ulaşılabilirliğini kesintisiz sağlamak ve doğalarında var olan yetkinlikle ‘ama’sız hizmet vermek olacak. Her iki şirket güçlü, yetkin ve tecrübeli ekipleriyle iş ortaklarına güven vermeye devam ediyor.”

 

Vizyonları ile misyonları paralel olan bu iki genç ve yenilikçi şirket, ulusal düzeyde bulut bilişim ve iş modeli farkındalığını artırırken hem şirketleri hem de çalışanları hızlı ve kaliteli hizmetle buluşturmayı hedefliyor. Bulutistan Kurucu Ortağı ve CEO’su Begim Başlıgil gündem kapsamında yaptığı açıklamaya ek olarak, verinin büyük bir hızda ve her geçen gün büyüdüğü gerçeğine de dikkat çekerek, şunları söyledi;

“Verinin öneminin arttığı günümüzde, artık bu veriyi en doğru ve güvenilir şekilde depolayabilmek ve bunu doğru bir şekilde işleyebilmek oldukça mühim. Bu noktada Bulutistan olarak maliyet konusundaki avantajlarımız müşterilerimiz tarafından da oldukça iyi biliniyor. Hem düşük maliyetli hizmet vermek hem de en doğru çözümü sunmak, bizler için en önemli vazgeçilmezimizdir.”

 

https://turk-internet.com/bulutistan-ve-norm-digital-guc-birligi-acikladi/

Kaydır