Norm Holding’e Fastener Fair Turkey’de büyük ilgi Ar-Ge lideri Norm, en yeni ürünlerini sergiledi

Türkiye bağlantı elemanları sektörünün en büyük buluşma noktası Fastener Fair Turkey’in 4.’sü İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sektörün lideri Norm Holding de, bu dev buluşmada holding şirketlerinden Norm Cıvata, Standart Cıvata ve Best Kale Cıvata ile yerini aldı.
İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen fuarı, otomotiv, enerji ve güç üretimi, inşaat ve inşaat mühendisliği, genel mühendislik, elektronik ve elektrikli ürünler, ısıtma-soğutma-klima ve havalandırma imalatı ve tesisatı, mobilya imalatı, demir-metal ürünler, gemi yapımı, denizcilik, haberleşme teknolojisi, sıhhi tesisatçılık, havacılık ve uzay, montaj ve kurulum sektörleri temsilcilerinin yanı sıra bayiler, distribütörler ve toptancılar da ziyaret etti.

 

Tecrübelerini paylaşıyor

Holding olarak fuarlar başta olmak üzere her türlü tanıtım faaliyetine büyük önem gösterdiklerini belirten Norm Holding CEO’su Kamil Başaran, “İhracattan üretime her alanda bağlantı elemanları sektörünün lideri olan Norm Holding, bünyesindeki üç büyük şirketi Norm Cıvata, Standart Cıvata ve Best Kale Cıvata bu fuarda yer aldı. Yenilikçi anlayışımız ve Ar-Ge merkezimizle sektöre yön veren bir holding olarak en yeni ürünlerimizi de burada sergiledik ve tecrübelerimizi sektör temsilcileri ile paylaştık. Burada aynı zamanda bağlantı elemanları sektörünün yakından bağlantılı olduğu diğer sektörlerin temsilcileri ile de bir araya geldik. Norm Holding olarak tanıtım faaliyetlerimizi hız kesmeden sürdüreceğiz” dedi.

Kaydır