Norm Digital ve SAP Türkiye’den İş Ortaklığı

 

Norm Digital SAP Partneri Oldu

Norm Digital ve SAP Türkiye, birlikte büyüyerek yaygınlaşacak müşteri ağlarının ERP sistemlerini en verimli şekilde kullanmasını sağlamak ve hacimsel olarak büyümelerinde çözüm ortağı olmak için işbirliği gerçekleştirdi.

 

Norm Digital ve SAP Türkiye iş ortaklığı gerçekleştirdi. SAP inovasyonları, dünya çapında binlerce müşterinin birlikte daha verimli çalışmasına ve iş iç görülerini daha etkin bir şekilde kullanmasına yardımcı oluyor. Norm Digital, bu işbirliğiyle, SAP S/4HANA, SAP S/4HANA Cloud (Public/Private), SAP CX, SAP HXM, SAP IBP, SAP İş Teknolojisi Platformu (BTP) başta olmak üzere SAP ürünlerini Norm Digital müşterileri ile buluşturmayı hedeflerken,  işletmelerin ERP ve dijital dönüşümünde güvenilir iş ortağı olmayı amaçlıyor.

 

Proje bazlı veya uzun süreli danışmanlık desteği de sağlanacak

Norm Digital, dijital dönüşüm sürecinin bir adımı olan SAP projelerinin kurgulanması ve hayata geçirilmesinin yanı sıra işletmelerin mevcut projelerinin devamlılığının sağlanmasında da hizmet verecek. Norm Digital, alanında uzman modül danışmanı ve yazılımcılarıyla, süreçlerin aksamadan yürütülmesi ve çıkan yeni ihtiyaçların karşılanması için uygulamaya alınmış SAP projelerine; belirlenecek modüller kapsamında proje bazlı veya uzun süreli danışmanlık desteği de sağlayacak.

 

SAP Partnerlik sürecini tamamladık

Norm Digital Yönetim Kurulu Başkanı Nedim Uysal “Norm Holding ve bağlı şirketlerinde dijital dönüşüme verdiğimiz önemin sonucu olarak SAP Türkiye ile iş ortaklığımıza ilk adımı 2017 yılında attık. Son yılların en geniş kapsamlı SAP geçiş projesini başarıyla gerçekleştirdik. Bugün Deloitte tarafından şirketimize verilen En İyi Yönetilen Şirketler ödülüne giden yolculuğumuz veriyi yönetmek, anlamlandırmak ve ideal şirket amaçlarına uygun stratejik yapıda veriyi demokratikleştirmek adımıyla başladı demek doğru bir değerlendirme olacaktır. Norm Holding ve bağlı şirketlerimizde SAP’ye geçiş projemiz süresince edindiğimiz tecrübelerle işletmelerin dijital dönüşüm projelerine rehberlik etme amacı ile 2021 yılında İzmir’de kurduğumuz Norm Digital bugün Türkiye’nin en büyük teknoloji ve danışmanlık firması olma yolunda çok hızlı şekilde ilerlemekte. 30 kişi ile başladığımız yolculuğumuza 1 yılda 4 kattan fazla büyüyerek 130 kişi ile devam etmekteyiz.” derken;

 

Şirketlerin uçtan uca ERP sistemlerinin kurulumuna tam destek

Norm Digital Genel Müdürü Erkan Yeniçare de SAP hizmetleri ile müşterilerinin ve SAP Türkiye müşterilerinin ihtiyaçlarının tam, eksiksiz ve zamanında karşılanmasına yönelik çalıştıklarını vurgulayarak, “Şirketlerin uçtan uca ERP sistemlerinin kurulumunun desteklenmesi, danışmanlığı, iyileştirilmesi ve daha verimli çalışması, takibi ve raporlanması konularında SAP Türkiye ile birlikte çözüm ortağı olduk. Norm Digital olarak; SAP Uygulama Danışmanlığı hizmetlerimiz çerçevesinde, Satış, lojistik ve sevkiyat (SD), Satın alma ve malzeme yönetimi (MM), Üretim (PP), Kalite (QM), Mühendislik (PLM), Bakım onarım (PM), Depo yönetimi (EWM) ve Mali işler (FI, TRM, CO), Müşteri Deneyimi (CX), Çalışan Deneyimi (HXM) alanlarında edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi, konusunda yetkin ve tecrübeli dinamik modül danışmanları ve yazılımcılarla, kurumların dijital dönüşüm stratejilerine uygun olarak uçtan uca ve bütünleşik bir anlayışla modelliyor ve projelendiriyoruz. SAP hizmetlerimize sektörel bakış açımızı da ekleyerek, işletmelerin süreçlerine değer katmalarına yardımcı oluyor, süreçlerini iyileştiriyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Bu iş ortaklığıyla birlikte hedeflerini de açıklayan Yeniçare, “Norm Digital SAP Türkiye ile birlikte büyüyerek yaygınlaşacak. Müşteri ağımızın en verimli şekilde ERP sistemlerinin uygulanması ve  hacimsel olarak kârlı büyümelerinde çözüm ortağı olarak müşterilerimizle başarı hikayelerini paylaşmak önceliğimiz.  SAP Türkiye ve Norm Digital’in İş birliği ile stratejimiz SAP ile çalışan işletmelerin, iş yapışlarını en iyiye taşımak, verimliliklerini, memnuniyetlerini artırmak. Farklı sistemlerle çalışan firmaları da SAP ile tanıştıracağız. İşletmeleri doğru, detaylı, verimli bir üretim, yönetim, raporlama – ERP – sistemi olan SAP’ye dönüştürmek, bulut teknolojilerine doğan ilk SAP İş Ortağı olarak Rise with SAP iş modelini yaygınlaştırmak, işletmelere müşteri beklentilerinin ötesinde bulut ERP tecrübesi yaşatmak, Rise with SAP iş modeli ile işletmeleri yenilikçi iş modelleri ile buluşturmak, iş süreçlerini iyi bilen deneyimli danışmanlar ile işletmelere SAP en iyi uygulamalarının deneyimini yaşatmak, SAP standartlarında devreye alınmış sürdürülebilir sistem entegrasyonu sağlamak öncelikli hedeflerimiz. “ şeklinde konuştu.

 

Müşteri başarımızı ve kazanımımızı artıracağız

Norm Digital ve SAP Türkiye iş ortaklığının sağlayacağı en büyük avantajın Norm Digital’in hali hazırdaki güçlü SAP danışman kadrosunu ve teknik alt yapısını en verimli şekilde artırması ve kaliteli, hızlı, müşteri memnuniyeti odaklı hizmetini daha yaygın hale getirmesi olarak açıklayan Yeniçare, “Bu işbirliğiyle SAP Türkiye referansı ve Norm Digital güçlü teknik alt yapısı ile birlikte Norm Holding’in 50 yıllık güçlü tecrübelerini birleştirerek SAP’den en iyi faydayı sağlayarak bunu müşterilerimize aktarmak için çalışacağız. Norm Digital olarak SAP tarafından sağlanan kapsamlı ürün bilgisi ve güvenilirlikle müşteri başarımızı ve global ölçekte başarısı kanıtlanmış ve yenilikçi SAP çözüm portföyü ile müşteri kazanımımızı artıracağız” diyerek sözlerini tamamladı.

 

Hızlı ve doğru karar almayı sağlayacak çözümler sunuyoruz

Norm Digital SAP Danışmanlık Müdürü Yaşar Ünalp, “İş süreçlerini iyi bilen deneyimli danışmanlar ile işletmelere SAP en iyi uygulamalarının deneyimini yaşatıyoruz. SAP standartlarında devreye alınmış sürdürülebilir sistem entegrasyonu sağlıyoruz. SAP’ın kapsamlı çözüm portföyünü müşterilerin iş süreci ihtiyaçlarına göre bir araya getirerek müşterilerimizin akıllı, sürdürülebilir bir işletme olmalarını sağlıyoruz. Müşterilerimiz için hızlı ve doğru karar almayı sağlayacak çözümler sunuyoruz.” şeklinde konuştu.

 

Norm Digital SAP Türkiye Partnerimiz oldu.

SAP Türkiye Genel Müdürü Uğur Candan ise;  Bu işbirliği ile Norm Digital’in SAP Partnerlik ekosisteminde aldığı yeri mühürlemiş bulunduğunu vurgulayarak, “Norm Holding’in SAP S4 Hana Rise dönüşümü için de imzalarımızı atmış bulunuyoruz.  2017 yılında başladığımız Norm Holding’in dijital dönüşüm yolculuğundaki ilk iş ortaklığımızı IBP ve S4 projeleri ile yapmıştık. Tam 6 sene sonra bu projelerden edindiği tecrübelerin ışığında Norm Digital; SAP Türkiye partnerimiz olarak iş ortaklarına dijital dönüşüm projelerinde SAP danışmanlık hizmeti vermeye devam edecek. Norm Digital buluta doğan ilk iş ortağımız oldu. İlkleri başarmış olmanın verdiği haklı gururla, daha farklı projelere nasıl yelken açabiliriz gün boyu bunları tartışacağız.” dedi.

 

Norm Digital Hakkında:  Norm Digital, sürekli iyileştirme kültürünü benimseyen ve bunun için önemli ve büyük adımlar atan Norm Holding bünyesinde global bir şirket olma vizyonuyla hareket ediyor. Norm Digital, işletmelerin dijital dönüşümlerine analitik, normatif bakış açısı ile rehberlik eden güvenilir uluslararası bir şirket olmak olma hedefiyle ilerlerken, Norm’un değerleri ile evrensel teknolojik değerler üzerinde yükselerek işletmelerin yaşamlarını kolaylaştıran teknolojik çözümler sunmak için kalıcı değer yaratarak tüm faaliyetlerinde sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklanıyor.

 

 

Kaydır